Budujemy dachy, tworzymy domy...

Dach to prawdopodobnie jeden z najważniejszych elementów domu – w końcu to on sprawia, że nasze cztery ściany nie są tylko czterema ścianami, lecz pełnoprawną przestrzenią mieszkaniową. Dlatego powinieneś wybrać najlepszych.

Nasza firma istnieje już ponad sześćdziesiąt lat – założona została w roku 1957, ale jej początki sięgają jeszcze dalej, bo końca roku 1945. To właśnie wtedy dziadek, Józef Heczko, rozpoczął pracę jako pomocnik blacharski. Trzy lata później, w roku 1948 rozpoczął pracę jako samodzielny blacharz przy odbudowie kościoła ewangelickiego w DrogomyśluDziadek został czeladnikiem 14 lutego 1950 roku, a 12 września 1967 zdał egzamin mistrzowski w izbie rzemieślniczej w Katowicach. Ten fach przechodzi w naszej rodzinie z ojca na syna już od trzech pokoleń. Nasze doświadczenie jest budowane przez dziesięciolecia, obecna firma istnieje zaś od 2015 roku i zdążyła zdobyć zaufanie klientów.

Czasy się zmieniają, dachy też

Rozwiązania stosowane w budownictwie znacząco rozwinęły się przez ostatnie dziesięciolecia – technologia niezwykle śmiało wkroczyła w tę sferę życia i dziś dostępne rozwiązania są niezwykle zaawansowane i bardziej skomplikowane niż te stosowane jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz częściej można spotkać się nawet z zintegrowanymi systemami dachowymi – to dla naszej firmy jednak żadna przeszkoda, a pokrycia dachowe są nam niestraszne.

W firmie podejmiemy się zarówno montażu dachu od zera, jak i wymiany starych, niesatysfakcjonujących lub mało estetycznych rozwiązań – wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które pozwoli nie tylko na zapewnienie odpowiednich parametrów, ale też będzie estetycznie się prezentowało. Poradzimy sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach – mamy doświadczenie z wymianą dachów nienadających się do dalszego użytkowania czy nawet zagrażających bezpieczeństwu. Nie będziesz musiał wynajmować osobnej firmy, która zajmie się nową konstrukcją dachu – zajmujemy się też montażem więźb. Jeśli zajdzie taka konieczność, możemy wymurować komin i wymienić rynny oraz rury spustowe.

Nasza oferta zadowoli każdego – nie tylko współpracujemy z wiodącymi producentami pokryć dachowych, ale także oferujemy blachy, dachówki, gonty i inne akcesoria dachowe własnego wyrobu, gdyby okazało się, że gotowe rozwiązania są niewystarczające lub niesatysfakcjonujące. To my dostosowujemy ofertę do Ciebie, naszego klienta, nie na odwrót. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz pokrycie z blachodachówką modułową, blachą trapezową czy też zatrzaskową typu click, blachodachówkami, papą czy gontem, a może dachówki betonowe lub ceramiczne – jesteśmy przygotowani na zróżnicowane zlecenia i zawsze gwarantujemy najwyższą jakość usług. W końcu opieramy się na dziesięcioleciach rodzinnego doświadczenia i zdobytych certyfikatach oraz przeprowadzonych kursach. Prawdopodobnie nie będziemy zaskoczeni nawet wtedy, gdy zażądasz od nas rozwiązania, które pojawiło się na rynku dopiero niedawno – ciągle się szkolimy i zdobywamy nową wiedzę, by nasze usługi nieustannie były oferowane na jak najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami!

Masz wątpliwości, pytania, nie jesteś do końca pewny rozwiązania, jakie chciałbyś zastosować? Śmiało, skontaktuj się z nami przy pomocy zakładki WYCENA. Postaramy się jak najszybciej rozwiać Twoje wątpliwości, doradzić, być może zasugerować lepszą opcję.

Jeśli wcześniej chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu, rzuć okiem do zakładki nowości z dachów, znajdziesz tam kilka naszych realizacji oraz rekomendacje zadowolonych klientów.  Pamiętaj, że to my jesteśmy dla Ciebie.